Uspješan vikend karatista na Karate kupu Sv. Nikole

Ponedjeljak, 23. studenoga 2015.

Karate kup Sv. Nikole se tradicionalno održava već 11 godinu za redom i ove godine je okupio zavidan broj natjecatelja, čak 500 natjecatelja iz 56 klubova i četiri države. Karate klub Đurđevac nastupio je sa 20 svojih natjecatelja u 27 kategorija. Karatisti su osvojili tri zlatne, dvije srebrne i pet brončanih medalja te su u ukupnom poretku klubova u borbama zauzeli visoko četvrto mjesto.

Zlatne medalje osvojili su Ema Juričić, Lana Hrvoić i Valerio Prevedan, dok su srebrne medalje osvojili Ema Čorba te Lana Hrvoić u starijoj kategoriji. Brončane medalje osvojili su Lorena Čorba, Antonija Petrović, Gordan Pecikozić, Jurica Švraka i Ivan Juričić. Na natjecanju su sudjelovali još i Mateja Prevedan, Una Dujmović, Lea Hrženjak, Lucija Jančijev, Elena Aušperger, Niko Marović, Matija Špoljar, Luka Grumerec, Patrik Zlatec, Teo Bušić i Emil Gaščić, a sa natjecateljima su bili trener Nikola Kopričanec i pomoćni trener Antonio Nikolić.