Dom kulture: vikend kino projekcija, na rasporedu film Bijesan, Doušnik i Crvencipelica i 7 patuljaka


Utorak, 8. rujna 2020.

Ovog vikenda ne propustite u petak, 11. rujna u 20,00 sati kino projekciju trilera Bijesan kojeg je režirao fantastični Derrick Borte, a ulege u filmu imaju Russell Crowe, Jimmi Simpson i Caren Pistorius.

Dok je nedjelja, 13. rujna rezervirana za one najmlađe kada je na redu kino projekcija poznatog dječjeg, animiranog filma Crvencipelica i 7 patuljaka s početkom u 10,00 sati. Isti dan u 20,00 sati možete pogledati i kriminalistički film Doušnik. Redatelj je Andrea Di Stefano, a uloge: Joel Kinnaman, Ana de Armas, Rosamund Pike, Clive Owen

Cijena ulaznice za odrasle je 20 kuna, a za djecu 10 kuna. Svoje ulaznice možete kupiti sat vremena prije početka filma na blagajni na ulazu u Doma kulture.