Mario Horvatić ponovno na pobjedničkom postolju – zlato i bronca za Moto klub Legenda


Utorak, 23. lipnja 2026.

Mario Horvatić, član Moto kluba Legenda iz Đurđevca, nastavlja nizati uspjehe na motociklističkim utrkama Prvenstva Hrvatske.

Proteklog vikenda održana je motociklistička utrka Nagrada Grada Križevaca, na kojoj je Horvatić ostvario odlične rezultate te svom klubu donio 1. mjesto u klasi 750 ccm i 3. mjesto u klasi 500 ccm.

Ovim je rezultatom još jednom uspješno promovirao Moto klub Legenda i Grad Đurđevac te se popeo na pobjedničko postolje.

Čestitamo Mariju Horvatiću na izvrsnim rezultatima te mu želimo puno uspjeha na predstojećim utrkama Prvenstva Hrvatske.

Foto: Mario Horvatić