Važne pobjede rukometašica RK Đurđevac

Ponedjeljak, 5. ožujka 2018.

Seniorke RK Đurđevac gostovale su u Cerni kod ekipe RK Multinorm, u sklopu 15. kola II. HRL sjever, te ostvarile važnu pobjedu rezultatom 22:23 i osvojile veoma važna 2 boda. Iako su utakmicu igrale bez nekoliko ključnih igračica i na poluvrijeme otišle s dva gola minusa (15:13), u drugom poluvremenu su zaigrale bolju obranu te unatoč čak 2 crvena kartona uspjele preokrenuti rezultat i pobijediti.

Igrale su i postigle golove: Šanteković 8, Ferenčić 1, Radman, Lacković, Jambriško 1, Pavlović 3, Cestar 6, Kovač, Greguraš (17 obrana), Golubić, Čilić 4 .

Djevojčice 2006. godišta i mlađe bile su domaćini 6. kruga Rukometne lige regije Sjever. Iako su u drugi dio sezone ušle bez nekoliko igračica, odigrale su 3 dobre utakmice i pokazale značajan napredak. Zbog rasporeda su morale odigrati čak 3 utakmice zaredom, te su ostvarile jednu pobjedu i dva poraza.