Teniski klub Đurđevac ovaj vikend bio domaćin turnira za djecu u kategoriji od 8, 9, i 10 godina

Petak, 26. lipnja 2020.

Na turniru u subotu u kategoriji do 10 godina nastupilo je preko 20 igrača iz regije.

Pobjedu kod djevojčica odnijela je Gala Knežević iz Koprivnice. Nicole Ljubić iz TK Đurđevac zauzela je treće mjesto brončane grupe u svom debiju.

Kod dječaka pobjeda je pripala Vitu Valenta iz Daruvara. Od naših tenisača debitirali su Leon Gračan koji je u svojem prvom nastupu odigrao polufinale turnira, dok je Adam Markovica  igrao finale brončane grupe.

Domaću tenisku priču završili smo turnirom u nedjelju u kategoriji od 8 i 9 godina. Nastupilo je ukupno pedesetero djece iz klubova naše regije od Daruvara do Murskog Središća. Pobjednik devetke je Petar Lovasić iz TK Koprivnice. Naš Adam Markovica je zauzeo treće mjesto srebrne grupe. Na osmici je nastupilo deset natjecatelja, a medu njima je debitirala i Lana Divjačko.